Shitet AUDI A4 2.0 TDI 2007

0 EUR

Shitet nga: aulon 15 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Shitet AUDI A4 2.0 TDI 2007
-Vetura eshte ne gjendje te rregullt
-posedon nxemje ne karrika
-senzor parkingu
-komanda ne vollon
-interiori full lkur
-me dy qelsa,
-tempomates
-shpenzimet e vogla
-fellne dhe 4 guma te dimrit me bandasha (te reja)
KM 246000
Serviset e kryera me rregull.
Pres vetem blerës serioz, nuk boj ndrrime.

Te interesuarit te kontaktojne ne 049860980.
VIBER +38349860980
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione