Audi a4 1.9 tdi S-line

5 800 EUR

Shitet nga: xxxx 25 Sht 18:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Vetura eshte ne gjendje shume te mire eshte automatik tiptronik ka dy pal goma te veres dhe te dimrit jane me fellne per ma shume na kontaktoni 044 392 982 + 383 44 392 982
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione