Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 05 2022 08:37

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Publikuar: Korr 05 08:37
Shikime: 1919
Shpalljet e kompanisë Publikuar: Mar 28 2022 02:36
EDI-Rent-a-Car----38345235555-cmimi-duke-filluar-nga-19-99-
EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€
Viti: 2010 Transmetuesi: Automatik Kilometrazha: 150 000 - 159 999 Karburanti: Dizel / Naftë Targa: Kosovare Lloji i shpalljes:Shitet Publikuar nga Kompani Komuna:Prishtinë Ngjyra:E Hirit Prodhuesi:Audi Modeli:A4
Gjeni historinë e veturës përmes CARFAX
Raporti CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes një blerjeje më të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni mashtrimin me leximin e kilometrave, historikun e inspektimit, importe të dyshuara, defekte të fshehura dhe shumë më tepër.

KONTROLLONI RAPORTIN
Mos shpenzoni më tepër, zgjidheni veturat tona për shërbimet e juaja!
EDI Rent a Car gjithmonë zgjedhja më e mirë
# Veturat tona i plotësojnë dëshirat tuaja!
# Te sigurta për ju dhe familjet tuaja!
# 24 Orë Asistencë rrugore , Free KM
# Gjithmonë shërbimet me te mira për ju
# Nxitoni dhe rezervoni veturat tona nëse dëshironi te shpenzoni më pak dhe ti kaloni pushimet tuaja sa më mirë.
# Ju garantojmë cilësi dhe siguri për veturat tona!
Për informata dhe rezervime na kontaktoni në:

+38345235555 / 045235555
Përshkrimi i linkut
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione