RENT A CAR Dardania 044269000cmimi 29.99

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Rent A Car Dardania 30 Pri 13:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
A4
Rent a Car Dardania 044 26 9000 viber +37744269000

Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel 044 26 9000
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Audi A4 viti 2007 dizel 2.0 TDI Automatik

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 29.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 29.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime 044 26 9000 viber +37744269000
Rent A Car Dardania
Rent A Car Dardania leshon Rent a car vetura te llojeve te ndryshme , per me shum mund te na kontaktoni ne 044 26 9000 Rent A Car Dardania gjindet ne prishtinë te rrethi TE ISMET ne Dragodan
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Gjendemi te rrethi TE ISMET ne Dragodan Tregoje në hartë
044269000
https://Rentacardardania@hotmail.com
Rent A Car Dardania
044269000
Leaflet
Rent A Car Dardania
Rent a Car Dardania044269000 Cmimi fillestar 19.99 20 EUR
Renta Car Dardania 0 EUR
Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99 0 EUR
RENT A CAR Dardania 044269000Cmimi fillestar 29.99 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione