Shpalljet e kompanisë Publikuar: Pri 22 2022 02:38

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Publikuar: Pri 22 02:38
Shikime: 2
AUDI A5 2.0 TDI https://www.facebook.com/Autosalloni.erdi
2018
I DOGANUAR
AUTOMATIK
190 PS
Tel - 044 843 258
044 100 188 / 049 956 666
Përshkrimi i linkut

Auto Sallon ERDI

AutoSalloni ERDI i themeluar në vitin 2008, është sallon për shitje veturash të reja dhe të përdorura të importuara nga Zvicrra dhe Gjermania, në Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë që mburret me një koleksion mbresëlënës të veturave luksoze dhe ekonomike.

Si një kompani me shërbim të plotë, AutoSallon ERDI përpiqet të ofrojë produktet më të mira për klientët. Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash për shitje, të reja dhe të përdorura, nga një larmi markash të njohura. Pavarësisht nëse jeni në treg për një veturë të re apo të përdorur, ju mund të na besoni për të gjetur atë që ju nevojitet me një çmim të volitshëm. 

Me stafin e tonë të njohur për shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit, ERDI Auto është e sigurt që do ta bëjë përvojën më të mirë të blerjes së automjetit tuaj. Nga momenti kur hyni, do të ndiheni të mirëpritur dhe të rehatshëm. Qëllimi ynë është që ju të largoheni me një buzëqeshje në fytyrën tuaj, andaj ne përpiqemi maksimalisht që të përmbushim pritëshmëritë tuaja!

Brendet e veturave që mund t’i gjeni në AutoSallon ERDI

A po kërkoni të blini një veturë të re? Po kërkoni një veturë specifike të përdorur? Dëshironi të shihni disa nga modelet më të fundit të veturave në qytet? Atëherë vizitoni AutoSallon ERDI, ku do të gjeni gjithçka që ju duhet. 

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të veturave luksoze dhe ekonomike duke përfshirë brendet BMW, Audi, Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel dhe më shumë.

Gjeni veturën e ëndrrave tuaja tek ne

Nëse jeni duke kërkuar të blini një veturë të re, të përdorur ose të çertifikuar në pronësi paraprake në Kosovë, AutoSallon ERDI është zgjidhja më e mirë për ju!

Ejani dhe na vizitoni në autosallonin tonë për të parë gamën e plotë të veturave të reja dhe të përdorura për shitje, ose të kontaktoni për të mësuar më shumë rreth çdo modeli në treg. 

Për të qenë edhe më afër jush, ne kemi hapur shitoren tonë në MerrJep. Këtu ju do të keni mundësi të shfletoni inventarin tone të veturave në internet, me të gjitha informacionet e nevojshme në çdo kohë të ditës! 

Vizitoni shitoren tonë në MerrJep dhe gjeni një gamë të gjerë të veturave të listuara për shitje.


Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Magjistralja Prishtine-Mitrovice Kilometri i 5-të Tregoje në hartë

044100188

https://www.facebook.com/Autosalloni.erdi/

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

AutoSalloni ERDI i themeluar në vitin 2008, është sallon për shitje veturash të reja dhe të përdorura të importuara nga Zvicrra dhe Gjermania, në Magjistralen Prishtinë-Mitrovicë që mburret me një koleksion mbresëlënës të veturave luksoze dhe ekonomike.

Si një kompani me shërbim të plotë, AutoSallon ERDI përpiqet të ofrojë produktet më të mira për klientët. Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash për shitje, të reja dhe të përdorura, nga një larmi markash të njohura. Pavarësisht nëse jeni në treg për një veturë të re apo të përdorur, ju mund të na besoni për të gjetur atë që ju nevojitet me një çmim të volitshëm. 

Me stafin e tonë të njohur për shërbim të shkëlqyeshëm ndaj klientit, ERDI Auto është e sigurt që do ta bëjë përvojën më të mirë të blerjes së automjetit tuaj. Nga momenti kur hyni, do të ndiheni të mirëpritur dhe të rehatshëm. Qëllimi ynë është që ju të largoheni me një buzëqeshje në fytyrën tuaj, andaj ne përpiqemi maksimalisht që të përmbushim pritëshmëritë tuaja!

Brendet e veturave që mund t’i gjeni në AutoSallon ERDI

A po kërkoni të blini një veturë të re? Po kërkoni një veturë specifike të përdorur? Dëshironi të shihni disa nga modelet më të fundit të veturave në qytet? Atëherë vizitoni AutoSallon ERDI, ku do të gjeni gjithçka që ju duhet. 

Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të veturave luksoze dhe ekonomike duke përfshirë brendet BMW, Audi, Mercedes-Benz, Volkswagen, Opel dhe më shumë.

Gjeni veturën e ëndrrave tuaja tek ne

Nëse jeni duke kërkuar të blini një veturë të re, të përdorur ose të çertifikuar në pronësi paraprake në Kosovë, AutoSallon ERDI është zgjidhja më e mirë për ju!

Ejani dhe na vizitoni në autosallonin tonë për të parë gamën e plotë të veturave të reja dhe të përdorura për shitje, ose të kontaktoni për të mësuar më shumë rreth çdo modeli në treg. 

Për të qenë edhe më afër jush, ne kemi hapur shitoren tonë në MerrJep. Këtu ju do të keni mundësi të shfletoni inventarin tone të veturave në internet, me të gjitha informacionet e nevojshme në çdo kohë të ditës! 

Vizitoni shitoren tonë në MerrJep dhe gjeni një gamë të gjerë të veturave të listuara për shitje.


Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione