Shpalljet e kompanisë Publikuar: Nën 16 2023 04:05

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Publikuar: Nën 16 04:05
Shikime: 16
RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

RENT A CAR BONISI gjindet ne hyrje te Prishtines ne Dragodan te rrethi TE ISMETI - Ne Airoport Adem Jashari Prishtinë Rent a Car BONISI / Vetura me Qera /CMIMI fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H Mos shpenzoni më tepër Rent A car " Bonisi " gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja #Te sigurta per ju dhe familjet tuaja #24 Ore Assistenc , Free kmm #Gjithmone sherbimet me te mira per ju #Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire #Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe rezervime +38345883888 / 045883888 #Golf 4 TDI 1.9 diesel #Golf 4 TDI 1.9 Automatik Diesel #Golf 5 Plus 1.9 diesel #Golf 6 TDI 2.0 trendline #Golf 7 Automatik #Audi A4 TDI #Mazda 6 2.0 #Bmw X5 #BMW X6 #Bmw 530d #Bmw 320 #Mercedes Benz c220 #Mercedes A170 #Mercedes #Skoda #Golf 5 #Tiguan #Mercedes S 2016 #Golf 7 GTD #Golf 6 GTD #Audi A6 2016
Përshkrimi i linkut

RENT A CAR BONISI

RENT A CAR BONISI JU OFRON CDO HERE VETURAT ME TE MIRA DHE TE PERSHTATSHME PER JU REZERVONI TEK NE SHPEJT DHE SIGURT Nr PER KONTAKT   +38345 883 888 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Dragodan afer rrethit TE ISMETI Prishtinë Tregoje në hartë

+38345883888

https://info@rentacarbonisi@com

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

RENT A CAR BONISI JU OFRON CDO HERE VETURAT ME TE MIRA DHE TE PERSHTATSHME PER JU REZERVONI TEK NE SHPEJT DHE SIGURT Nr PER KONTAKT   +38345 883 888 

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione