Publikuar: Pri 16 2022 08:46

SHES AUDI A6 2013 3.0 AUTOMATIK QUATRO LEKURE

EUR

Publikuar: Pri 16 08:46
Shikime: 84
Shitet vetuara Audi A6 2013 Diesel - Automatik (14.12.2012). Vetura i ka kilometrat e garantuara me cdo servisim ne servisin e autorizuar per Audi "Baki Automobile" ne Prishtine. Ne Vitin 2018 është servisuar ndërruesi I automatikut që duhet servisuar çdo 60 mijë kilometra, ndersa vetëm në vitin 2019 janë investuar 1016 euro, duke përfshi ndërrimin e disqeve, gurneve dhe vajit te frenave. Qe nga viti 2017 kur eshte regjistruar per here te pare ne Kosove, servisimi i vetures eshte bere cdo vit. Vetura ka ardhe ne Kosove me 116 mije kilometra te kaluara ndersa tani i ka 177 mije kilometra te kaluara. Vetura eshte ne top forme dhe nuk ka nevoje per asnje investim. Gomat jane te reja te blera me 22 Janar 2022. Numri kontaktues 048 199 337.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione