Audi A6 dizel

0 EUR

Shitet nga: Arton 12 Korr 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
A6
Shitet vetura Audi A 6 ngjyre teget dizel 2.5 quatro. Viti i prodhimit 1999. Vetura është nè gjendje tè rregullt dhe ka regjistrim deri mè 31.10.2017
Mund tè më kontaktoni edhe në viber nè nr +377 44 237 300
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione