Publikuar: Dhj 25 2017 08:42

Audi A8, 4.2 TDI Quattro, 2010, 113'000km

Publikuar: Dhj 25 08:42
Shikime: 2
Audi A8 4.2 TDI Quattro / 2010 / ~113’000KM/ v8 bi turbo 350ps full-option, gjithat servisat në rregull.
Me shumë opcione si për shembull : 5 funktione masazh, klim dhe nxemje në ulëse, bluetooth, ka edhe kukën per remork etj. etj.

mundëmi me ba ndrrime me tokë, banesa etj..


Jemi në kosov për festat e fund vitit, në qofse jeni t'interesuar kontaktoni sa më shpejt.

Për më shumë informacione :

044 56 37 89 (tel ks)
(+41) 079 230 81 25 (viber)
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione