Shitet Vetura

0 EUR

Shitet nga: Narti 20 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Shitet vetura Audi Quatro Viti prodhimit 93, 2.8 kubik,vetura eshte ne gjendje shume te mire posedon, Fellna,goma per dimer dhe veres te reja,abs dritaret me rrym etje.. nr tel +37744-561-478.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione