AUTO LUX BLEN T GJITHA LLOJE T VETURAVE

9 000 EUR

Shitet nga: Auto Lux 30 Dhj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2015 🚘


PAGESA KESH DHE TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË. QMIMET ME MARVESHJE.

DERGO OFERTEN TUAJ DIREKT: +38345944033 --- 24/7h
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione