Shes dhe ndrroi Audi A6

6 500 EUR

Shitet nga: Arton 13 Gush 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Pejë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Shes dhe ndrroi audi A6 ne gjendje te rregullt 3.0 Es line 4x4 ndrrim me mercedes E class per ma shum kontaktoni ne viber msn +37744463413
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione