Audi a6 quattro 3.2 fsi super 2007💥💥💥

6 299 EUR

Shitet nga: Audi 03 Dhj 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO

Shitet dhe nderrohet audi a6 quattro 3.2 fsi super makine super gjendje.Makina ndodhet ne tirane dhe esht me letra dhe dokumenta te paguara shqipetare. Makina ka motorrin me te vecante ka motorr porshi e ka me zinxhir jo me rrip si te tjerat. Ka 258 ps( kuaj fuqi) eshte super e shpejte esht mbajtur nga merakli e perdorur vetem ne qytet makina esht e pershtashme per impiant gazi. Makina esht full kambio automat +/- sendile lekur me ngrohje , limitator shpejtesie , pasqyrat me palosje me tharje , dritat Xenon bi- Xenon, sensor shiu, sensor dritash, sensos parkimi , disqe18 kater gomat michelin, vaj motorri vaj kambio dhe ferrota sapo vene. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim dhe asnje lek jan bere te gjitha tek audi ne autostrad. Makina shitet ose nderrohet +/- me ndrrim ka cmim tjeter. Ju lutem kontaktet vetem me what’s up sepse jam i zen ne pune . Flm . Ky cmim esht i padiskutushem fare.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione