Shitet AUDI A4- Quattro

2 500 EUR

Shitet nga: Endrit 28 Jan 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Shitet Audi A4- Quattro, Sport Line. Vetura eshte ne gjendje te mire. Posedon gomat e veres dhe te dimrit. Ka klime, karrigat me nxemje, bluetooth-AUX.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione