Audi A6 Quatro tiptronic

0 EUR

Shitet nga: mejdi 10 Sht 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Audi A6 Quatro tiptronic 3000cc disel shum i rujtun
bej ndrim me vetura me te vogla deri me 2000cc
dhe prej vitit 2008
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione