Iphone 6 Plus 128GB

200 EUR

Shitet nga: Y..... 03 Nën 15:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Kаbriolet
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Shitet Iphone 6 Plus 128GB ne Gjendje perfekte vetem ka problem me val
Punon me Fingerprint posedon Gjam mbrojtes dhe Fotroll Si dhe ka Bateri te re
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione