Audi S3 2.0 benzine

19 000 EUR

Shitet nga: Enea Hoxha 04 Mar 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
/
S-modele
Modeli
S3
E sapo ardhur. Nuk esht perdorur ne shqiperi. Esht super gjendje motorrike xhenerike. Sherbimet e sapokryera vaj filtra. Makina ka 118.000 km oregjinale. Esht me baxho dhe disqe alumini. Gomat 80% dhe me konvergjence. E pershtatshme per impiant gazi. Makina esht automatike. Tapiceri lekure shum e paster dhe sendiljet me ngrohje. E pajisur me navigator. Full opsion. Ka 2 zona klimatike. shum ekonomike. Cmimi I diskutueshem.
What's up +4915772698226
Enea Hoxha
+355694786044
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione