Makina te braktisura

5 EUR

Blihet nga: Berzat 23 Jan 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
Nëse ju keni ndonje makine qe eshte e braktisur me vite ose nuk e perdorni, na dergoni foto dhe ofert reth makines, makina duhet të ket tpakten dokumenta dhe pjesët e saj. Për gjendje të makines nuk eshte e nevojshme të jet ne gjendje te regullt
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione