Univerzal TV - 55 EURO NE VIT (+1 Muaj GRATIS)

0 EUR

Blihet nga: UNIVERZAL Dje 02:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prizren
UNIVERZAL TV OFRON KANALE TELEVIZIVE ANEMBANË BOTËS ME KUALITET FULL HD & 4K DHE ME STABILITET.
GJITHSEJ JANË PËRMBI 5000 KANALE NGA E GJITHË BOTA + VOD & SERIALE DHE NETFLIX.
EGZISTOJNË 262 KANALE SHQIP, 301 KANALE GJERMANE, 541 KANALE FRANCEZE, 275 KANALE ANGLEZE, 273 KANALE ITALIANE, 333 KANALE NGA BOSNJA, KROACIA, SERBIA, SLLOVENIA, MAQEDONIA E VERIUT DHE MALIT TE ZI, 277 KANALE SKANDINAVE E SHUMË KANALE TË TJERA NGA EVROPA DHE BOTA.
TË GJITHA KËTO KANALE PËRFSHIJN TË GJITHA KANALET NGA LAJMET, FILMA, DOKUMENTAR, MUZIKË, KANALE PËR FËMIJË DHE SPORT!
KANALET FUNKSIONOJNË NË PAJISJET SMART TV, AMAZON FIRESTICK, ANDROID BOX & ANDROID TV, MAG DEVICE, APPLE TV, FIRE TV, PC DHE TELEFON.
UNIVERZAL TV JU GARANTON CILËSI DHE PËR GJDO NEVOJË NA KONTAKTONI NE DO TË JU NDIHMOJMË.
PËR MË SHUMË INFORMATA NA KONTAKTONI NË VIBER OSE WHATSAPP OSE EDHE NE NUMRIN E TELEFONIT APO EDHE NË E-MAIL.
Acura Alfa Romeo Alpina Artega Aston Martin Mercedes-Benz Audi Bentley BMW Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Corvette Dacia Daewoo DeTomaso Dodge Ferrari Fiat Ford GMC Honda Hummer Hyundai Infiniti Jaguar Jeep Kia Koenigsegg Lamborghini Land Rover Landwind Lexus Ligier Lincoln Lotus Maserati Maybach Mazda Mercedes-Benz Mz MINI Mitsubishi Morgan Nissan NSU Opel Peugeot Piaggio PorscheProton Renault Rolls Royce Rover Saab Seat ŠkodaSmart Spyker 168Subaru Suzuki Talbot Tata Toyota Trabant Triumph 64UAZ VW Volkswagen Volvo Wartburg Wiesmann Yugo Zastava
MERCEDES BENZ S320 S350 S400 S500 S63 E220 E250 E350 Ml320 Ml500 CLS 550 500 350 320 63 EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK
BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8
Autopjese dhe Pajisje Motocikleta Moped Kamping Traktor Golldon Plluxh Mikser Mengel Vllaq Taniraq
Banesa Troje Apartament Shtepi Dhoma Vila Tok
Telefona celular iPhone 6 6s 7 7plus 8 8plus x 11 Pro Max Samsung S4 S5 S6 S7 S8 S9 S10 S20Ultra Huawei Acer Beko Microsoft Dell Lenovo Toshiba Sony LG Nokia
Top Mbrojtese Doreza Port Fush Ndresa Ore Fitnes Roller Kampim Adidas Nike Puma Under Armour
Instrumente Sint Harmonik Piano Tupana Shkopinj Instrumente Frymore Sounding DJ
Kafsh Qen Shpend Peshqi Akuarium Mace
Ore Syze Depilator
Tenda Trasnsport Pergaditje
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione