Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

0 EUR

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Rent a Car Dardania Sot 17:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel
+38345880888
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë
BMW X5 viti 2010 dizel 3.0 TDI Automatik full
Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99 Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H Mos shpenzoni më tepër Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë #Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja #Te sigurta per ju dhe familjet tuaja #24 Ore Assistenc , Free kmm #Gjithmone sherbimet me te mira per ju #Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire #Ju garantojmë cilësi dhe siguri. Info dhe rezervime
+38345880888
Rent a Car Dardania
Rent a Car Dardania jep vetura me qira te llojeve te ndryshme , Audi , Golf , Pasat , BMW , polo , ford , pezho etj per me shum mund te na kontaktoni ne +38345880888 ose viber +38345880888
Vizitoni faqen e biznesit tonë
RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë Tregoje në hartë
+38345880888
https://rentacardardaniaa@hotmail.com

rentacardardaniaa@hotmail.com

Rent a Car Dardania
  Online
+38345880888
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione