BMW 118d ne shitje

6 100 EUR

Shitet nga: Visar S. 27 Jan 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shes veturen time te llojit BMW Seria 1 118 dizell kilometrazha: 225.000 origjinale
Amotizerat permas jon Treja, po ashtu perpara diskujt dhe koshnicat treja.
Vetura gjindet ne Gjermani ( afer Mynihut )
Transporti per Kosovë eshte falas
Vetura eshte ne gjendje te mir dhe ka gomat tr veres ( fellnet e veres jon 17 * origjinale te BMW'se dhe i kam bler 1200 € para 4 vitev) po ashtu edhe te dimrit
Visar S.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione