Publikuar: Korr 06 2022 06:59

Bmw 120D M-Sport 2013

Publikuar: Korr 06 06:59
Shikime: 2797
* Kontakti behet permes Viber-it *

Shitet BMW 120 d F20 M-Sport, i ardhur nga Suedia, i vitit 2013 me 230ps stage 1 tuning. Hargjimet e ulta, 4.4L mesatarja ne 100km. Straight pipe & down pipe me 2 auspuha, vetura ben zhurmë fantastik, pa asnje tym te zeze.

Vetura ka pasur vetem 1 pronar para meje, dhe eshte jashtzakonisht i ruajtur e ne gjendje perfekte. Librin e servisit e ka te kompletuar digjital. Sapo eshte i servisuar komplet: diskat e frenave te reja Gjermane "Zimmermann" sport me birat e ventilimit, gurtnet "Brembo". Ne pronesi tem u ndrru vaji i motorrit me se pakti 3 here ne vit, me Castrol Edge LL04 0w-30.

Praga sportive para dhe anash. Wing/spoiler mbrapa. Tavani i lyer BMW Jet Black. Ambient-Light interier. Twin-Power turbo, grill i M2-shit, treguest anash dinamik LED, automatik me 8 shpejtesi steptronic, timoni i ndrrum i M135i, 2 qelsa Keyless-Go, karriga sportive, dritat Xenon, drita LED te bardha ne dyer dhe dorza, Hi-Fi speaker system, M-Sport suspension (amortizimi sportiv), Ekrani Full-HD 1920x1080 10.25" Android i montuar extra qe mundeson GPS navigacion me harta te Europes, kamer HD rekverc night-vision, DVR, Internet, YouTube, Wi-Fi, Touchscreen, dhe shume tjera.

Nuk jam i interesuar per ndrrim me tjeter veture. Eventualisht ndrrim me banes te re ne Prishtine.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione