Bmw 118d facelift me dogan te paguar

12 800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 08:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
* BMW 118 MSPORT FACELIFT 2016
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭,
* Viti i prodhmimit 2016
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale
* Board-computer,
* Timon multifunksional,
* Karrika Sportive
* Karrika me nxemje,
* Navigacion Evropian,
* Senzora parkingu
* Led Drita para,mrapa adaptiv Led,
* Drita xenon bixenon,
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX,Bluetooth USB, CD-MP3,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj

-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
VW Polo 1.4 TDI FACELIFT 0 EUR
Fellne per opel astra J 215/50/17 320 EUR
Peugeot 3008  1.6 HDI AUTOMATIK ... 0 EUR
Suzuki Intruder 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione