Bmw 118D

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BavariaMotors Sot 08:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
* Bmw 118D
* Prejardhje nga Zvicra 🇨🇭
* 2000cc (2.0D ),
* Viti i prodhmimit 2012,
* Cruise-control (tempomat),
* Display multifunksionale,
* Board-computer,
* Klimatronik dy zonale,
* Timon multifunksional,
* Navigacion Evropian,
* Led Drita para-mrapa,
* Drita xenon-bixenon
* Pasqyra me palosje Elektronike dhe me nxemje,
* Sistem zerimi AUX ,Bluetooth,
* Fellne Alumini me goma te reja,
* Airbag ,
* ABS,
* ESP,
* ASR,
* Vetura asht ne gjendje prefekte teknike optike..etj
-Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C
- Prizren - Arban, Kosove
+383 (44) 235 234
BavariaMotors
+38344235234
Leaflet
BavariaMotors
Seat  Ibiza 1.2 TDI 0 EUR
Toyota Aygo 1.0 Benzin 0 EUR
VW Passat B7 2.0 TDI 0 EUR
VW Touareg 3.0 TDI 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione