BMW 218D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN

12 600 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Besi Sot 17:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 2
Modeli
218

Gjeni historinë e veturës përmes CARFAX

Raporti CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes një blerjeje më të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni mashtrimin me leximin e kilometrave, historikun e inspektimit, importe të dyshuara, defekte të fshehura dhe shumë më tepër.

Shes BMW 218D ACTIVE TOUR
2.0 DIESEL 110kw-150ps
AUTOMATIK ( 8 shpejtsi )
Viti 2014
Kilometra te garantuara 100%
Senozra parkingu para mrapa
Tempomat
Ambient Light
Distanc kontroll
Goma te reja 2020
2 qelsa etj

Vetura eshte e possardhur nga GJERMANIA ne gjendje perfekte.
ME DOGAN DHE HOMOLOGIM
Mund te shitet edhe PA DOGAN per personat e liruar nga DOGANA apo per Doganim jasht Kosoves
044 511 771

Audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C
Leaflet
Fellne 18coll per Bmw 500 EUR
Fellne orgjinale per Mercedes 500 EUR
OPEL CORSA E 1.3 CDTI 2015 / 4 DYER / ME DOGAN 6 900 EUR
Fellne orgjinale per Mercedes 220 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione