Publikuar: Pri 02 2023 12:59

BMW 320d E46

EUR

Publikuar: Pri 02 12:59
Shikime: 14
vetura punon mir edhe mirbajtur mir vetura esht e vitit 2000 2.0 dizell me 130 Ps dhe vetura posedon dy par Goma një par 15 coll të dimrit dhe 17 të Veres me fellne Rexhistrim deri me 18 .05.2023 dhe vetem në Whatsap dhe Viber ju lutem telefononi sepse nuk gjendem në Kosove
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
14

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione