Publikuar: Maj 30 2023 01:47

ZBRITJE ÇMIMI - BMW Seria 3 2.0D - Automatik

EUR

Publikuar: Maj 30 01:47
Shikime: 18
ÇMIMI ZBRITET nga 13800 € ne 13500 €

BMW F31 316d
Viti i prodhimit: 2015
2.0 Diesel 85kW
Automatik me 8 shpejtesi
E ardhur nga Zvicra
Me dogane te paguar
230 900 km te kaluara
Senzora te parkingut para dhe mbrapa
Senzor te shiut
Fellne 17 me goma te veres
Stopa LED
Gepek me mbyllje automatike
Tri mode te vozitjes: Sport, Comfort dhe Eco Pro
Radio me navigacion, Bluetooth, Aux
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
18
044133332

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione