Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 07 2023 08:14

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Publikuar: Qer 07 08:14
Shikime: 84
Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring viti 2017 Automatik, Vetura eshte blere ne Gjermani ne BMW dhe eshte doganu ne vitin 2022 ne Kosove, Veq 1 pronar ne Kosove, gjendje te mire teknike optike, tash se fundmi ju ka bere servisi dhe gurnet jan ndrru. Çmimi 22.000 +38349899002 Përshkrimi i linkut

Future Invest

Future Invest
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione