Bmw 330d

4 700 EUR

Shitet nga: Bani 03 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
330
Shes Bmw 330d viti i prodhimit fund 2002 Vetura osht shum e rujtme ne xhendje te mir teknike Posedon Klimatronic Gjama elektronik Automatic Tempomat Pulla nVollan Koshnicat e reja Diskat e reja goma te reja M+S ksenon Pasqyret me nxemje dhe me Pull fellne alomini 16 drita tmjeglles Vetura osht per marakli RKS
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione