BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Shitet nga: bmw 21 Sht 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
325
Shitet vetura Bmw e30 Mtech-Motor 2.5 12v,abs,dritare me rryme,drita xenon,fellne 16" Borbet,drita mjegulle..vetura eshte e punuar komplet eshte ne gjendje te rregullt teknike dhe optike nuk ka nevoje per investime..
Qmimi eshte FIKS i pa negociushem
Kontakt vetem ne viber:+38344679644


TAG:
Bmw 325i,323i,320i,318i,316i,M paket,M technik,
Mpacket,2.5,2.0,Mtech,325,320,318,316,Mtechnic
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione