Bmw e36 328i M-packet

5 000 EUR

Shitet nga: bmw 06 Qer 01:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
328
shitet vetura Bmw 328i e36 M-packet original fabrikisht ne gjendje te mire teknike dhe optike..posedon:klimatronic dyzonale,airbag,bord computer,servo,ulese M me thyerje,esp,abs,central,dritare para mbrapa me rrym,nxemje ne ulese,senzor shiu,fellne 8.5X17" me goma mesatare,regjistrim deri me 08/2018..vlen te ceket qe vetura nuk eshte hipotek apo prone bankare..
Qmimi eshte fiks..Vetem te interesuarit serioz
Kontakt vetem ne viber:+38344679644
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione