BMW 320d -03

6 200 EUR

Shitet nga: Rinor 02 Shk 01:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Vetura ne gjendje te rregullt, i regjistruar deri ne muajin e 7 2016, xhamat elektronik para dhe mrapa, klimatronik, abs, esp, 5 dyer, 2 pale goma te reja (vere-dimer), 2000 cc, 150 ps,

Kontakti 044/ 766-071
+377 44 766 071 VIBER
Rinor
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione