Shitet bmw 320d ,2.0 , viti 2000

4 000 EUR

Shitet nga: Shqiprim 18 Korr 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet bmw 320 d 2.0 , viti 2000 ,eshte me tabela te serbis , eshte ne gjendje te rregullt dhe me qmim te volitshem per informata me te hollsishme tel. 044-249-887 ose 044-655-800.
Shqiprim
044-655-800
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione