U shit

15 400 EUR

Shitet nga: Kushtrimi Gajtani 03 Tet 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Dardanë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shitet Bmw gt twin turbo 2014 Rks
Sport Line Automatik M8
200k km te garantuara dhe me servis te kryer
Ne gjendje superiore teknike dhe optike
Per me shume info 048515100 jo viber jo sms vetem thirrje
Ndrrim nuk bejme,presim bleres serioz
📍Gjindemi ne Kamenice.
Kushtrimi Gajtani
048515100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione