Shpalljet e kompanisë Publikuar: Qer 28 2022 04:51

BMW 320d Automatik

EUR

Publikuar: Qer 28 04:51
Shikime: 4162
BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik. Viti 01.2016
56000 KM te kaluara
I doganuar dhe homologuar RKS hera e pare 15.12.2021

Shpenzimet per l/100 km:
Total: 4.3 l/100 km
Qytet: 4.9 l/100 km
Autoban: 3.7 l/100 km

Opcionet – AUTOMATIK, 140 KW, Navigacion me qasje ne Kosove, Ulse Sport dhe me ngrohje, KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking para dhe mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Xenon BiXenon robot lleda
Drita inteligjente, Automatik 8+R shpejtsi, Distance Control - mban distancen nga veturat tjera, Assistive Line ,ndjek vijat e bardha, Vozitje - Eco Pro , Comfort , Sport .
(ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura, Mbyllje qendrore me teledirigjim, Timon hidraulik e shume tjera opcione .


Cmimi – 18,900 Euro

Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Follow
FB - @AutosallonJONI
Instagram - @autosallonjoni

Mendo Ndryshimin, Mendo Auto Joni
Përshkrimi i linkut

Auto Joni

Auto Joni
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

rr. Driton Islami

044116869

nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione