Bmw e36

2 400 EUR

Shitet nga: Cali 16 Shk 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Kuqe
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
318
Shitet BMW e36 coupe 318i, vetura osht ne gjendje shum te mire teknike dhe posedon dy branika para dhe pas M packet, shiber funksional me rrym, pasqyre me rrym, gjama me rrym, karrikat gjys lekur, rks i skaduar, ne emer timin personal perkthimi i menjehershem. Nr kontaktues 045/388-212 ose 045/276-740. Ndrrim nuk boj!!!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione