Shes bmw

5 500 EUR

Shitet nga: Albrim 16 Mar 00:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
320
Shes veturwn BMW 320 automatik tiptronik dizell
Njashtu shesim edhe goma me shumic dhe pakic te ardhura nga zvicrra prej numrit 14 coll deri ne 19 coll njashtu ka dhe goma per kamijona te ndryshem njashtu dhe me c
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione