Publikuar: Mar 07 2022 06:51

BMW 320D 2.0 2008

EUR

Publikuar: Mar 07 06:51
Shikime: 885
BMW 320 2.0 MANUAL 2008 FACELIFT Tel/VIBER +38344384276 SHES BMW 320 MANUAL 6+R 2008 FACELIFT ME REGJISTRIM DHE DOKUMENTACION TE RREGULLT PERKTHIMI BEHET MENJEHER VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE TE GJITHA SERVISET E KRYERA ME KOHE KILOMETRAT E GARANTUARA I GATSHEM PER ÇDO PROVE VETUR FAMILJARE ME HARGJIME SHUM TVOGLA HIPOTEK 0 DENIME 0 BEJM EDHE NDRRIM Vetura posedon: AIRBAG ABS DTC HALLOGENKA RADIO ORIGJINAL TE BMW AUX BLUETOOTH CD MBYLLJE ELEKTRONIKE KLIMATRONIK PASYQRET ME RRYM DHE NXEMJE SHYMET NSEMAFORA START/STOP GOMA TREJA TDIMRIT 2021 FELLNE ALUMIN 4x GJAMAT ME RRYM SENZORA PARKINGU SENZORA SHIU ETJ TAG PIKAP PIKAPA CADY COMBO JUMPY PIKAPI PICKUP PICAP PICAPI PARTNER CANGO KANGO TRANPSORTER VITO LT PARTNER PUNTO MOTORR JAPAN XHERMAN FIESTA PEZHO JUMPER TRAFIC SPRINTER MEGAN MEGANE SIGNUM ASTRA TOURAN TOUAREG HDI TDI CDTI KAMJON AUOTBUS KOMBI FURGON 3ulse dti nisan kubistar micra kombaj.marsey.ferguson.jondere.traktor. Crafter.KRAFTER.vito.1.0.1.1.1.2.1.3.1.4.1.5.1.6.1.7
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione