🛑BLEJM VETURA TE❌ AKSIDENTUME❌DEFEKT❌PA DOGAN

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BLEJM VETURA DEFEKT OSE AKSIDENT VIBER\WHATSAPP⤵️ Sot 14:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
BLEJM VETURA DEFEKT OSE AKSIDENT VIBER\WHATSAPP⤵️
  Online
049-660-454
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Dragash
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520

Gjeni historinë e veturës përmes CARFAX

Raporti CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes një blerjeje më të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni mashtrimin me leximin e kilometrave, historikun e inspektimit, importe të dyshuara, defekte të fshehura dhe shumë më tepër.

Te nderuar shites deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje.

Perparesi kan veturat e prodhuesve gjerman
Audi VW Mercedes Benz BMW Opel si dhe te tjerat sipas marreveshjes

Blejme vetura te rexhistruara dhe te parexhistruara me dogane dhe padoganuara nga viti 2002 deri 2015
Poashtu veturat me RKS nuk duhet te jene te hipotekuara ne banka vije ne konsiderat nese largohen nga hioteka

Viti i prodhimit nuk ka shum rendesi nese ata kan cmime te mira

Vleresojme larte ofertat tuaja por kerkojme cmime te miraa transporti eshte i yni gjindemi ne tere Kosoven

Blerjet behen ne konfidence te plote me cash

Munde te na konkaktoni permes viber ne 🛑+383 49 660 454
BLEJM VETURA DEFEKT OSE AKSIDENT VIBER\WHATSAPP⤵️
  Online
049-660-454
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione