Shitet ndrrohet bmw e39

1 EUR

Shitet nga: Avni 28 Tet 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Drenas
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shitet dhe ndrrohet bmw 520i e39 seria komplet e viti 2003 ne gjendje shum te mir posedon klim leda karrikat lekur karrika e m5 e rujtum extrem si mrena ashtu edhe jasht goma dimrit te gjitha serviset e kryera per me shum nr +38344298818
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione