Publikuar: Korr 05 2022 09:03

BMW 530xDrive F10, 4x4, Dizel 3.0, 260ps, M Paket

EUR

Publikuar: Korr 05 09:03
Shikime: 1080
BMW 530xd F10 4x4, 260ps, Dizel, M Sportpaket
Ngjyra e vetures Carbon e Zeze
4 Felge 19 Zoll te Zeza me goma te veres dhe te dimerit
4 Felge 19 Zoll te Zeza pa goma
Vetura e perdorur ne zvicer, me krejt servicet te kompletuar ne garget zvicerane/gjermane. Vetura e prodhuar ne gjermani, sipas te deshires te pronarit! Vetura eshte perdorur dhe e ngasur nga pronari i vetum tash.
Vetura eshte e doganuar me Tabelat te Kosoves 05 ne vitin 2019, ne vlere mbi 5500 Euro!
Cmimi sipas marveshjes, pa ndrime, vetem para te gatshme! Nese keni interes serioz me Kontaktoni ne Whatsapp/Viber: +41 79 528 10 86
Email: [email protected]
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione