Publikuar: Gush 09 2022 05:57

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Publikuar: Gush 09 05:57
Shikime: 2348
BMW 520D 044/166-010☎️
XDRIVE
MODELI F10
MOTORI 2.0 DIZELL ME 184 PS
AUTOMATIK F1 8M
VITI 2014
LUXURY MODEL
M PAKET PARA
E DOGNAUR DHE REGJISTUAR RKS
PANORAM
NAVIGACION
DVD / BLOUTUTH / CD PLAYER
KLIMATRONIK 2 ZONAL
MENY MODE I RI
START STOP
KARRIKA ME NXEMJE
SENZORA PARKINGU
DRITA AUTO
LEDA PARA DHE MAS
XENON BXENON
DRIVE MODE
XHAMAT E ERSUAR NGA PRODHUSI
TEMPOMAT
KARRIKA LEKUR
KARRIKAT ME THYMJE / ELEKTRONIKE
FELLGA TE REJA ME GOMA TE REJA
SERVISIN E POSA KRYER
GJENDJE PERFEKTE
TEL 044/166-010☎️
audi.mercedes.bmw.opel.corsa.astra.zafira.vw.golf.polo.skoda.fabia.fiat.punto.reno.clio.ford.fiesta.zzzz.seat.citoren.suzuki.jeep.vw.pasat.passat.b7.b8.cc.3c.golf.4.5.6.7.8.audi.a3.a4.a6.mmmm.etj.pasat.passat.vw.3c.b8.b7.ford.fiesta.modeno.focus.exord.aclas.a170.a170.corsa.vw.passat.pasat.automatik.b7.b6.vw.polo.cors.fox.golf.astra.opel.passat.pasat.audi.a1.a2.a3.a4.a5.a6.a7.a8.q5.q3.q7.bmw.320.320d.120d.120.318.318d.530.passat.vw.etj.f10.f30.520.520d.525.525d.535.535d.etj
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione