Bmw 520i

2 300 EUR

Shitet nga: BMW 07 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 5
Modeli
520
Shes veturen BMW 520i Benzin/Gas (dizne) nje pronar qe 9 vite , serviset e kryera me rregull , diska dhe gurrne te reja (para/mrapa) , stabilizator , vilushka spona te re , rregllazh te kryer , ne gjendje perfekte teknike , klimatronic , karrika lekur , Fellne 18 me goma te dimrit. (nuk eshte hipotek perkthim i menjehershem )
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione