Publikuar: Qer 29 2022 10:01

Bmw X5 (zvicer)

EUR

Publikuar: Qer 29 10:01
Shikime: 1480
BMW X5 3.0 TDI Automatik
12.2002
210’000 km
189 ps
Ne gjendje shume te mire, vozitje shume e mire, 2 parë fellna me gumë dimërore dhe verore.
Ekspertizë ne zvicer prill 2021.
Makina ngjindet ne Gjilan.
I pa neganuar.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione