Shes 530

0 EUR

Shitet nga: Vegim 09 Shk 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Shes BMW 530 D VITI 2011 Automatik ,Posedon ; 5 ulse , Novigacion , senzor parkimi , klim tronik , tempomat , bordkompjuter, gjama elektronik, pasqyre elektronik, goma te reja, senzor parkimi para dhe mrapa.Per ma shum info na kontaktoni!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione