Chevrolet Aveo 2008 (1.2 Benzin)

2 800 EUR

Shitet nga: Adrian Bala 30 Pri 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Chevrolet
Modeli
Aveo
Chevrolet Aveo 2008
1.2 Benzin / Hargjimet e vogla
Manual 5 shpejtsi
159,000km
Klima funksionale
Ne gjendje te mire dhe i mirembajtur
Regjistrim deri 08.2021

Vetem mesazh Viber +383 49 700 965
Adrian Bala
+38349700965
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione