Publikuar: Shk 17 2022 02:02

Chrysler PT Cruiser Daimler dizell

Publikuar: Shk 17 02:02
Shikime: 1483
Shitet Chrysler PT Cruiser Daimler limited 2.2 crd dizell, me motorr te mercedesit fabrikisht.

Viti 2003 ne gjendje shum te mire. Te kaluara 283,000. RKS.

Servisin e kryer komplet dhe disa pjes te ndrruara te reja.

Tel 048108703
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione