Publikuar: Qer 02 2023 11:36

Citroen c4

EUR

EUR
Publikuar: Qer 02 11:36
Shikime: 32
Funksioni Stop-and-Go
Citron c4 spectuer
131 ps
Pasqyrë e jashtme e palosshme elektrike
Dritat e mjegullës
Mbyllje qendrore me telekomandë
Timoni (lëkurë)
Ngritës elektrik i dritareve ar me gjenerator pulsi
Kompjuter në bord
Ekran me prekje
Sistemi audio dhe navigimi
Me lidhje pasqyre
Kondicioner automatik
Detektor i pengesave
Kllapa Isofix për sediljen e fëmijëve në sediljen
Fshirëse xhami me sensor
Sistemi i frenave kundër bllokimit (abs)
Kontrolli dinamik i stabilitetit (esp)
Kuti ingranazhesh automatike specifike - (8 shpejtsi
12 muj regjistrim
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
32
049670334

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione