Publikuar: Korr 27 2022 10:00

Citroen C3 Aircross SUV

EUR

Publikuar: Korr 27 10:00
Shikime: 1468
Citroen C3 Aircross SUV 1.2 Feel PureTech 82, 2018

Ndruesi Manual me 5-sh, RKS, 98XXX km
I blere ne RKS me 00km dhe me te gjitha serviset e regjistruara

Vetura podeson:
- ESP+ASR + Hill Assist
- ABS+REF+AFU
- Klimatizim ajri
- 7" Ekran te ndjeshem ne prekje, Bluetooth, USB, AUX, 6 autoparlante
- Tempomat me kufizues te shpejtesise,
- Lane Assist,
- Drita dite LED,
- Fellne Alumini 16 MATRIX,
- TPMS (Tyre Pressure Monitor Sensor),
- Ndihme ne nisje ne tatepjeta,
- Binar kulmi me ngjyre te zeze me shkelqim,
- Mbyllje qendrore me teledirigjim,
- Hapsire e bagazhit me dy nivele,
- Pulla ne timon,
- Prize 12V,
- Rrote rezerve me dimenzione standarde
- Goma te veres dhe dimerit, etj.

Veture familjare

Burimi 049/431-060 (Viber, WhatsApp)nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione