U shitt flm merrjep Citroen c3 Exclusive 1.6 hdi

0 EUR

Shitet nga: Gazi 02 Tet 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Citroën
Modeli
C3
Citroën c3 exclusive 1.6 hdi n gjendje perfekte optike dhe teknike posedon:
Panorama
Park senzora
Klima tronik
Tempomat
Exclusive interior
Krom paket
Fellne me goma t reja
Pasqyret palohen me rrym
Gjamat e erresuar nga origjina
Vetura eshte pa dogan
+383 49 616 880
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione